Nomina Cereální kaše pohanková Bio 300 g

Nomina Cereální kaše pohanková Bio 300 g

£3.99

Out of stock

£3.99


Availability: Out of stock Category:

Description

Popis produktu

Tipy a recepty na použitie pohánkovej kaše:

  • raňajky – v našom časopise Dobroty jar 2016 nájdete tipy, ako kašu sladiť, z čoho ju variť, čim ju ochutiť alebo čo do nej pridať
  • dezert – v pohári môžeme kašu krásne ozdobiť trebárs skaramelizovaným ovocím a sladkým sirupom
  • koktail – keď pri varení pridáte viac tekutiny, redšiu kašu potom možno zmixovať s orechmi a ovocím a urobiť si tak výborný koktail
  • knedličky do polievky – nastrúhané tofu, kašu, pretlačený cesnak a nasekané bylinky sformujeme do malých knedličiek, ktoré stačí v polievke už len 3 minúty povariť

Ráno robí deň a raňajky robia ráno. Dobré raňajky vám zaistia dostatok energie a pocit sýtosti. Ale práve ráno sa človek najviac ponáhľa a nemá na prípravu jedla veľa času. V takom prípade môžete siahnuť po instantnej kaši, trebárs zrovna pohánkovej.

Fantázii sa medze nekladú a do svojej kaše si môžete zakaždým pridať niečo iného. Z jedného sáčku si tak urobíte mnoho rôznych a chutných pokrmov.

Firma Nominal je na trhu už 20 rokov. Dôležitými hodnotami sú pre nich príroda, starostlivosť, pokora a usilovnosť. Dbajú predovšetkým na kvalitu surovín, niektoré si aj sami pestujú. Značka patrí medzi priekopníkov bezlepkových potravín v Českej republike.

Tento produkt ocenia predovšetkým spotrebitelia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia. Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácii, ktoré zaisťujú ich kvalitu a umožňujú im niesť toto označenie.

Zaujíma Vás viac o ekologickom poľnohospodárstve? Prečítajte si články v našom bioseriáli.

Instantné kaše sú výborným variantom nie len pre vaše raňajky. Medzi ich prednosti patri rýchla a ľahká príprava a variabilnosť použitia. Pridaním rôznych surovín z nich vytvoríte mnoho chutných pokrmov. Pohánková kaša patrí medzi prirodzene bezlepkové potraviny. Vychutnajte si ju v biokvalite.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Nomina Cereální kaše pohanková Bio 300 g”

General Inquiries

There are no inquiries yet.